REQUIEM - Zespół rockowy

Jesteś na stronie: requiem » Newsy: WAKACJE! odwiedziny: 725 167 (dzisiaj 60)

WAKACJE!

Rozpoczyna się sezon wakacyjny! My tez postanowiliśmy trochę odpocząć i spoczywamy na laurach lecz nie martwcie się już jesienią ukaże się nasze najnowsze demo a w nim utwory, które znacie oraz duuużo niespodzianek ;) Materiał powoli próbujemy nagrywać, ale jak już wspominałam lenistwo zespołowe nam doskwiera ;p
Ja osobiście Was nie opuszczam i przygotowałam na wakacje coś specjalnego ;> Mianowicie raz w tygodniu (w wakacyjnym okresie) do naszej Requiem’owej galerii będę dodawała po jednym (lub dwóch) albumach ze zdjęciami z dawnych lat. Wszystko od początku 2009, kiedy to męczę Was już swoim wokalem ;) W galerii już pojawiły się dwa albumy, mianowicie z WOŚP'u w 2009 roku z Wrocławia, gdzie to graliśmy w Pasażu Niepolda. Pamiętam ten dzień jak dziś jak było nam wszystkim baaardzo zimo (środek zimy;), a naszemu gitarzyście Isailonowi gorąco, ponieważ jako jedyny stał obok wielkiej dmuchawy ;p oraz w galerii widnieje jeszcze album z drugiego koncertu w 7-osobowym składzie z „Od zmierzchu do Świtu” również we Wrocławiu.

Mam nadzieję, że będziecie śledzić co tydzień galerię ze zdjęciami na naszej stronie! Zaglądnijcie też czasem na naszego „fejsa” !!!
Pozdrowienia od zespołu Requiem!

dodany: 02.07.2012

Newsy:

Pokaż archwialne wpisy»

RQ-Sonda

Aktualnie nie prowadzimy żadnej sondy

Najnowsza galeria

8.03.2014 - Łykend, Wrocław

Copyright 2007 - 2024 © requiem.wroclaw.pl